تبلیغات
الموتیان - مطالب فروردین 1395

دیدار بخشداران الموت غربی و رحیم آباد استان گیلان ...

تاریخ:پنجشنبه 26 فروردین 1395-06:29 ب.ظ

دیدار بخشداران الموت غربی و رحیم آباد استان گیلان ...

 به منظور پیگیری مراحل اجرای جاده قزوین - الموت- کلاچای بخشداران الموت غربی و رحیم آباد استان گیلان دیدار و گفتگو کردند.

 

 در این دیدار که در قزوین برگزار شد، منصور سعادت نژاد بخشدار رحیم آباد و اکبر رحمتی بخشدار الموت غربی بر لزوم پیگیری و تسریع در اجرای جاده قزوین- الموت -کلاچای به منظور تسهیل در برقراری ارتباط بین استان های قزوین و گیلان تاکید کردند.

پروژه جاده قزوین - الموت - کلاچای از جمله طرح های ملی در دست اجرا در استان های قزوین و گیلان است که با تکمیل آن فاصله بین قزوین به شرق استان گیلان در شهرستان رودسر 200 کیلومتر کاهش می یابد. منبع: كانال بخشداری  الموت غربی
داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

با صدور حکمی از سوی استاندار قزوین،" لطف اله سیاهکالی مرادی" به عنوان مشاور استاندار

تاریخ:پنجشنبه 26 فروردین 1395-04:55 ب.ظ

با صدور حکمی از سوی استاندار قزوین،" لطف اله سیاهکالی مرادی" به عنوان مشاور استاندار درامور فن آوری های نوین منصوب شد.

فریدون همتی در حکمی، لطف اله سیاهکالی مرادی را به عنوان مشاور استاندار درامور فن آوری های نوین منصوب کرد.دربخشی از حکم استاندار خطاب به ایشان آمده است : نظر به تعهد وتجارب ارزنده استانی وملی  جنابعالی بویژه درحوزه های فنی وتکنولوژی بدینوسیله جنابعالی رابعنوان مشاور درامور فن آوری های نوین منصوب می نمایم.
وی در ادامه آورده است: انتظار دارد باتوجه به شرایط ومختصات ممتاز استان قزوین ونظر به اینکه مصمم هستم انشاالله درحوزه فن آوری های جدید،استان قزوین جایگاه ملی واستانی برتری پیداکند دراین راستا نیاز به پیگیری مجدانه برای جذب سرمایه گذار داخل وخارجی داریم،که لازم است با همکاری وهمراهی سایر حوزه های مرتبط دراین زمینه ،برنامه ریزی واقدامات مناسب بعمل آورید.امیدوارم باتکیه به الطاف الهی وبه تاسی ازرهنمود های رهبری معظم انقلاب و تلاش درراستای عملیاتی کردن برنامه های دولت تدبیر وامید دراین بخش موفق باشید.گفتنی است مدیر کل سازمان صدا و سیمای  استان های زنجان،چهار محال بختیاری، قائم مقام فنی سازمان صدا و سیمای کشور و معاونت رئیس سازمان صدا و سیما در رسانه ملی از جمله سوابق مدیریتی لطف الله سیاهکالی مرادی می باشد و سه کتاب «کیک قدرت و رسانه های نوین»،«تولید محتوا در رسانه های نوین» و «مدیریت در رسانه های نوین »  از تالیفات ایشان می باشد.

روابط عمومی اداره کل استانداری قزوین 
داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

پروژه گازرسانی مناطق الموت

تاریخ:سه شنبه 24 فروردین 1395-05:02 ب.ظ

پروژه گازرسانی مناطق الموت

بازدید مدیریت شرکت گاز استان به همراه مدیران اجرایی از پروژه گازرسانی مناطق الموت غربی و شرقی روز دوشنبه 23 فروردین ماه 95 مدیریت شرکت گاز استان به همراه مدیران اجرایی و کارشناسان آن شرکت از پروژه گازرسانی مناطق الموت غربی و شرقی  (رازمیان.رجایی دشت و معلم کلایه) بازدید و در جریان پیشرفت کار قرار گرفتند.


پروژه گازرسانی به الموت  فروردین 95- شمس الدین رجبی روستای باغدشت

در این بازدید که مسئولین محلی نیز حضور داشتند آقای مهندس بوشهری  در سخنانی بر لزوم تسریع در عملیات گازرسانی  در این مناطق تاکید نمودند.

داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

از ماست که بر ماست الموتیان

تاریخ:شنبه 7 فروردین 1395-06:29 ق.ظ

از ماست که بر ماست
درخت جوانی نزد درخت پیری رفت و گفت: «خبر داری که چیزی آمده که ما را می‌بُرد و از پایمان می‌اندازد؟»
درخت پیر گفت: «برو ببین از ما هم چیزی همراه او هست؟»
درخت جوان رفت و دید سری از آهن و دسته‌ای از چوب دارد. پس نزد درخت پیر برگشت و گفت: «سرش آهن و تنه‌اش چوب است.»
درخت پیر آهی کشید و گفت: «از ماست که بر ماست.»


تبر فرو رفته در کنده درخت قطع شدهداغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

الموتیان سال نو مبارك

تاریخ:یکشنبه 1 فروردین 1395-05:17 ق.ظ

به نام خداوندی که وعده اش وفاست و هرچه هست و نیست ، از اوست!

باسلام وعرض ادب

تا ساعاتی دیگربه پایان سال و تحویل سال نو باقی نمانده

پیشاپیش سال نو رو به هموطنان عزیز،هم ولایتی های فهیم و فرهیخته، اعضا محترم گروه  دوستداران الموت تبریک وتهنیمت عرض  مینمایم

امیدوارم سال۹۵سالی سرشار ازعشق ومحبت، خیرو برکت، توام با سلامتی، سربلندی و اقتدار  برای  یکایک شما هموطنان عزیز و همولایتی های خوبم در اقصی نقاط این کره خاکی باشد

برادران و خواهران بزرگوارم

بیایید قبل از تن پوش‌هایمان نگاه‌هایمان را نو کنیم

از طبیعت وجهان هستی درس بیاموزیم  بهار  باهمه زیبایی هایش از راه میرسد بی هیچ منتی عطر حضورش را نثار همگان میکندکم کم فضا از عطرو بوی بهار عطر آگین میگردد ،خورشید، بی‌شرط زیباتر از همیشه می‌درخشد و می سوزد تا بی‌تبعیض به همگان عشق و گرما ببخشد، و  ابر بهار، چه سخاوتمندانه از بودن خود می‌گذرد برای زندگی بخشیدن، اما چرا هنوز، گاه ما درگیر محاسبه‌ایم، مثل یک معامله برای بخشیدن؟!

گذشته‌ها را باد برده است، کو اثری از برگ‌های زرد پاییز، برگ‌های نو از راه می‌رسند، و در این روز‌های روشن، چه حاصل از سر کردن در تاریکی گذشته‌های ناخوشایند؟! همه چیز در بهار نو می‌شود، از زمین تا زمان، و چرا قبل از تن پوش‌هایمان نگاه‌هایمان را نو نکنیم در سال ۹۵، عشق می‌تواند شکوفه کند، لبخند می‌تواند جادو کند و محبت می‌تواند معجزه کند.

امیدوارم سال نو، سال۱۳۹۵ برآورده شدن آرزوهای قشنگتان باشد. سال پیش رو قطعا درخشان‌تر از سال قبل است، اگر از سایه روشن تردیدهای بی‌عبور بگذریم و وارد عمل شویم.! سال نو می‌تواند سال عمل باشد، از نشستن بی‌حاصل در انتظار معجزه‌ها چه سود؟ حتی معجزه نیز بی ‌دعا رخ نمی‌دهد! روزهایتان بهاری و غرق شکوفایی، دل‌هایتان آفتابی و فردایتان رویایی باد.هرروزتان نوروز و نوروزتان پیروز

ارادتمند شما؛شمس الدین رجبی
داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 
Admin Logo
themebox Logo