تبلیغات
الموتیان - پاسخ اولین بانوی منتخب استان قزوین در مجلس شورای اسلامی به سخنان قاضی پور؛

پاسخ اولین بانوی منتخب استان قزوین در مجلس شورای اسلامی به سخنان قاضی پور؛

تاریخ:یکشنبه 16 اسفند 1394-01:17 ق.ظ

پاسخ اولین بانوی منتخب استان قزوین در مجلس شورای اسلامی به سخنان قاضی پور؛

حضور فعال زنان در جامعه از افتخارات نظام جمهوری اسلامی ایران است

بسمه تعالی
جناب آقای قاضی پور! این روزها سخنانی از شما در رسانه‌های و شبكه‌های اجتماعی انعكاس یافته است كه حاوی كلمات و جملات ناشایستی است و بخشی از آن نیز متوجه زنان است. تعیین اینكه سخنان شما به عنوان یك نماینده اصول‌گرا یا یك مسلمان تا چه حد قرین خبط و خطا و به دور از مبانی اصول‌گرایی یا اسلام است البته بر عهده دوستان اصول‌گرا و نیز علمای دین است اما بخش عمده‌ای از قضاوت در مورد آنچه گفته اید نیز از سوی جوانان و زنان صورت خواهد گرفت.

جناب آقای قاضی پور، بدیهی این است كه در وهله اول به عنوان یك زن و در وهله دوم به عنوان اولین زن استان قزوین كه حسن ظن مردم حوزه انتخابیه‌ام افتخار نمایندگی آنان را به من داده است، شما را كه احتمالا همكار بنده و مابقی نمایندگان زن در مجلس خواهید بود، خطاب قرار دهم و نكاتی را گوشزد كنم.برادر نماینده! من و شما اكنون مسوولیت نمایندگی مردمی را در مجلسی برعهده داریم كه بنا به قول مشهوری از امام خمینی: "عصاره فضائل ملت است". فضیلت در واقع ویژگی‌ها و مزیت‌هایی است كه مایه فخر و زمینه ساز تعالی یك فرد یا اجتماع انسانی است. دیانت، عدالت، ادب، متانت و فراست و... همگی جلوه‌هایی از این فضیلت‌اند و رسم این است كه یك نماینده دست‌كم برای اینكه آن تعریف فضیلت مدار از مجلس را مخدوش نكند، خود را ملتزم به این جلوه‌های انسانی و اخلاقی بداند ...

جناب آقای قاضی پور، من نمی‌دانم آیا واقعا منظورتان ازآن مجلسی كه اگر زنی بدان پای بگذارد، خوف آسیب زدن به او می رود، مجلس شورای اسلامی بوده یا محفلی از جنس آن محافلی كه در آن بیان شنیع‌ترین كلمات، با تشویق حضار روبرو می‌شود؟! اما ایمان دارم كه نه خاصیت مجلس شورا وماهیت اسلام، آن گونه كه امثال بنده می‌‌شناسند، با توصیف و ادعای جنابعالی تناسبی دارد و نه زن امروز كسی است كه در قبال چنین جسارتی سكوت كند و از پاسخ قاطع و عبرت آموز به كسی كه حتا اندیشه چنین فكر بیماری را در ذهن پرورانیده است، ...

پاسخ اولین بانوی منتخب استان قزوین در مجلس شورای اسلامی به سخنان قاضی پور؛

حضور فعال زنان در جامعه از افتخارات نظام جمهوری اسلامی ایران است

بسمه تعالی
جناب آقای قاضی پور! این روزها سخنانی از شما در رسانه‌های و شبكه‌های اجتماعی انعكاس یافته است كه حاوی كلمات و جملات ناشایستی است و بخشی از آن نیز متوجه زنان است. تعیین اینكه سخنان شما به عنوان یك نماینده اصول‌گرا یا یك مسلمان تا چه حد قرین خبط و خطا و به دور از مبانی اصول‌گرایی یا اسلام است البته بر عهده دوستان اصول‌گرا و نیز علمای دین است اما بخش عمده‌ای از قضاوت در مورد آنچه گفته اید نیز از سوی جوانان و زنان صورت خواهد گرفت.

جناب آقای قاضی پور، بدیهی این است كه در وهله اول به عنوان یك زن و در وهله دوم به عنوان اولین زن استان قزوین كه حسن ظن مردم حوزه انتخابیه‌ام افتخار نمایندگی آنان را به من داده است، شما را كه احتمالا همكار بنده و مابقی نمایندگان زن در مجلس خواهید بود، خطاب قرار دهم و نكاتی را گوشزد كنم.

برادر نماینده! من و شما اكنون مسوولیت نمایندگی مردمی را در مجلسی برعهده داریم كه بنا به قول مشهوری از امام خمینی: "عصاره فضائل ملت است". فضیلت در واقع ویژگی‌ها و مزیت‌هایی است كه مایه فخر و زمینه ساز تعالی یك فرد یا اجتماع انسانی است. دیانت، عدالت، ادب، متانت و فراست و... همگی جلوه‌هایی از این فضیلت‌اند و رسم این است كه یك نماینده دست‌كم برای اینكه آن تعریف فضیلت مدار از مجلس را مخدوش نكند، خود را ملتزم به این جلوه‌های انسانی و اخلاقی بداند 

بنابراین اگر تاكنون و در محدوده ضرورت‌هایی كه در آن جلب آرای همشهریان خود یا تهییج هواخواهان‌تان، در صدر بوده است، اعتنایی به فضیلت‌های اخلاقی نبوده است، به عنوان یك زن مسلمان كه صراحت و شجاعت فاطمه زهرا«س» دخت گرامی پیامبر اكرم«ص» در تذكر به چهره‌های سیاسی زمان خود را در ناصیه تاریخی خود دارم، به شما تذكر جدی می‌دهم كه نسبت به ضرورت آراستگی به فضیلت نمایندگی ملت، بی اعتنا نباشید.


جناب آقای قاضی پور، سخن مشهوری وجود دارد از یكی از زنان سیاستمدار جهان كه در جایی گفته است: مراقبِ افکارتان باشید كه کلمات را می‌سازند، مراقب كلماتتان باشید كه رفتارتان را می‌سازند، مراقب رفتارتان باشید كه تبدیل به عادتتان می‌شود، مراقب عادتتان باشید كه شخصیت تان را می سازند و مراقب شخصیت تان باشید كه سرنوشت تان را رقم می‌زنند. اكنون نیز سخن بنده به عنوان یك زن با جنابعالی این است كه افكار خودتان را در مورد "زن" به عنوان موجودی محجور و طفیلی، عوض كنید و دست كم ذهن خود را در جوار شعاع درخشان كارنامه زنانی متمركز كنید كه تاریخ شیعی از زبان مصلحانه و نافذ آنان در مجالس مردانه رنگ و بو گرفته است و تاریخ معاصر، بشریت امروز را مدیون بهره‌مندی از حضور موثر آنان در عرصه‌های مختلف سیاسی، اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی می‌داند.

جناب آقای قاضی پور، من نمی‌دانم آیا واقعا منظورتان ازآن مجلسی كه اگر زنی بدان پای بگذارد، خوف آسیب زدن به او می رود، مجلس شورای اسلامی بوده یا محفلی از جنس آن محافلی كه در آن بیان شنیع‌ترین كلمات، با تشویق حضار روبرو می‌شود؟! اما ایمان دارم كه نه خاصیت مجلس شورا وماهیت اسلام، آن گونه كه امثال بنده می‌‌شناسند، با توصیف و ادعای جنابعالی تناسبی دارد و نه زن امروز كسی است كه در قبال چنین جسارتی سكوت كند و از پاسخ قاطع و عبرت آموز به كسی كه حتا اندیشه چنین فكر بیماری را در ذهن پرورانیده است، صرف نظر كند، هرچند اگر به فرض شما، تا كنون چنین بوده كه با قاطعیت روایتش می‌كنید، به طور قطع منبعد این گونه نخواهد بود.
جناب آقای قاضی پور، از یاد نبرید كه شما، امروز در جهانی زندگی می كنید كه زن نقشی را كه در طول تاریخ از وی دریغ شده بود، به دست آورده است و نه فقط كانون خانواده، كه اجتماعات بزرگتری را نیز مدیون و مرهون فضیلت‌ها، مهارت‌ها و ابداعات خود كرده است، به جز این فراموش نكنید كه در جامعه ای اسلامی زندگی می كنید كه زنان آن به جز بهره مندی از مزیت‌های زن بودن، متنعم به معنویت و كراماتی هستند كه شرع مقدس به آنان بخشیده است و انقلاب شكوهمندمان شاهد صادق، تجلی آن است و همان رهبری كه در جوابیه تان خود را سرباز او دانسته‌اید، پاسدار مطمئن این كرامت معنوی است، بنابراین اگر می خواهید توجیه خبط و خطای كلام ناروایتان در حق زنان را بی‌انصافانه به اصول یا ارزشی متصل كنید تا سنگینی نگاه افكار عمومی را كم  و به :" نلرزیدن به این بادها" افتخار كنید، تلاشی عبث كرده‌اید.


جناب آقای قاضی پور، من به عنوان عضوی از جامعه زنان والامقام كشور، حوزه انتخابیه خود و نیز یكی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی به جنابعالی یادآوری می‌كنم كه زنان ایران اسلامی، در مجلس نیز كفایت و شایستگی خود را اثبات كرده و می‌كنند و از افتخارات نظام مقدس جمهوری اسلامی این است كه زنان آن نیز هم‌پای مردان در مراكز تصمیم گیری به ایفای نقش پرداخته‌اند بنابراین شایسته است كه جنابعالی در اولین فرصت ضمن اعلام عذرخواهی از زنان ارجمند كشورمان، اندیشه و افكار خود را نیز با واقعیت‌های جامعه امروز منطبق كنید و آن فضیلتی را كه لازمه نمایندگی مردم است با تكریم زنان و تجدید نظر در افكار نادرستی كه آشكارش كرده‌اید، به دست آورید.       کانال خبری مهندس سیده حمیده زرآبادی    
داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 
is viagra available in spain
جمعه 17 خرداد 1398 03:50 ب.ظ

I am in fact grateful to the holder of this site who has shared this fantastic paragraph at here.
https://www.mbusc.com.au/registrations
جمعه 6 اردیبهشت 1398 04:59 ب.ظ
ブランドスーパーコピー - ブランドコピー財布、スーパーコピー時計、スーパーコピーバッグ
http://mg-ritual.ru/soglashenie
جمعه 6 اردیبهشت 1398 04:59 ب.ظ
本店佐川急便、EMS国際スピード郵便利用することができます!高品質と安心をお届け
http://vistaprops.com/industrial-espace-listings
جمعه 6 اردیبهشت 1398 04:58 ب.ظ
豊富な品揃えノベルティ?モール
How do you get a growth spurt?
پنجشنبه 23 شهریور 1396 04:59 ب.ظ
Hello this is somewhat of off topic but I was wanting to know if blogs use WYSIWYG
editors or if you have to manually code with HTML.
I'm starting a blog soon but have no coding know-how so I wanted
to get guidance from someone with experience.
Any help would be enormously appreciated!
خرید و فروش سایت و وبلاگ
چهارشنبه 19 اسفند 1394 12:04 ب.ظ
با سلام
وبلاگ شما را خریداریم
در صورت تمایل به فروش آنرا در سایت ثبت کنید یا ایمیل بزنید.
با تشکر
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
Admin Logo
themebox Logo